drugoy_dolboeb (drugoy_dolboeb) wrote,
drugoy_dolboeb
drugoy_dolboeb

*Російські спецслужби піддають громадян УБА психо-фізичній обробці!*

materi_jj 18.04.2014г. Жмеринка - Бердичів -Київ -Мінськ -Москва- Вашингтон . Інформація Вищої ради Комітету Матерів Секретних Співробітників.

Вища Рада КМСС інформує українську громадськість , про те що за повідомленнями з наших перевірених і надійних джерел у Федеральній службі безпеки Росії " пропавшіегде - то в східних районах України " ( викрадені російськими спецслужбами ) іноземці з приватної військової компанії ( ПВК ) « Greystone Ltd . » , що входить в « Academi » (колишню « Blackwater » ) зараз піддаються психо- фізичній обробці в Ханкалі .

Ханкала - це головна база російських окупаційних військ в Чечні , там розташовані Об'єднаний штаб угруповання , військова прокуратура , органи ФСБ , спецназ ГРУ , військова контразведкі і абсолютно секретний " Об'єкт 90-18 " (центр психо- фізичної обробки захоплених бойовиків ) ....

Після психо- фізичної обробки бойовики готові виконати будь-який наказ ФСБ.
Саме на цьому " Об'єкті " за особистим наказом диктатора Путіна провели психо- фізичну обробку нинішнього глави Чечні Рамзана Кадирова.


Рамзан Кадиров до психо-фізичної обробки:


....і після:


За розповідями бачили " Об'єкт 90-18 ", центр охороняється в кілька кіл периметрами з колючого дроту , мережами блокпостів , мінних полів , засобів технічного захисту та ін .

Минулих психфізичної обробки іноземців з приватної військової компанії « Greystone Ltd . » , що входить в « Academi » (колишню « Blackwater » ) ФСБ НАМІР ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ЛІДЕРІВ УКРАЇНСЬКОЇ САМООБОРОНИ!

КМСС ПОПЕРЕДЖАЄ : піддавати ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ ПСИХО- ФІЗИЧНОЇ ОБРОБЦІ ЗАБОРОНЕНО Женевської конвенції!
І диктаторів ПУТІНУ ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІСТИ У Гаазькому ТРУБУНАЛЕ!Flag Counter
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments